Par projektu

Mēs uzstādām jaunu standartu

Mēs attīstām harmonisku, iedvesmojošu un motivējošu darba vidi ar individuāliem risinājumiem Jūsu darbinieku labsajūtai un jūsu biznesa izaugsmei.

Attīstīta vide

Pirmajā būvniecības kārtā 2022. gada beigās plānots pabeigt divas desmitstāvu ēkas ar 20 500 m² iznomājamās platības, 367 apakšzemes un 240 virszemes autostāvvietām.

Lūdzu, lejuplādējiet mūsu bukletu

Nekādu telpisko ierobežojumu

Pēc visu kārtu pabeigšanas ELEMENTAL SKANSTE kompleksā būs piecas biroju ēkas ar 41 400 m² iznojamās platības un daudzstāvu autonovietne 1104 automobiļiem, kā arī vēl papildus autostāvvietas biroju ēku apakšzemes stāvvietās.
Mēs radām izcilu biroju ēku kompleksu uzņēmumiem, kuri augstu vērtē savus darbiniekus, partnerus un klientus.

Vieds dizains

Ēkas dizainu izstrādājis igauņu arhitektūras birojs Arhitektuuribüroo Pluss sadarbībā ar Latvijas partneriem SIA Birojs T22.
Biroju komplekss sastāvēs no energoefektīvām un ilgtspējīgām A klases biroju ēkām, kas izstrādātas BIM sistēmā un atbilst BREEAM standartiem. Pirms celtniecības plāna izstrādes, 2017. gadā, tika veikta ietekmes uz vidi novērtējuma procedūra.

"ELEMENTAL SKANSTE ir projekts, kas kļūs par pagrieziena punktu. Tā iespaidīgā forma tiks atpazīta jau no attāluma. ELEMENTAL SKANSTE ēka projektēta, lai noteiktu jaunus standartus funkcionalitātei visā ēkas dzīves cikla laikā. Tādas detaļas kā augstie griesti, modulārās sienas un paceļamā grīda komunikācijām, apvienojumā ar zemu enerģijas patēriņu, ļauj lietotājam attīstīt savu biznesu bez telpiskiem ierobežojumiem,”

Arhitektuuribüroo PLUSS partneris un arhitekts Indreks Almans (Indrek Allmann)

"Mūsu misija ir radīt cilvēkam īpaši pielāgotu uzņēmējdarbības vidi un kvalitatīvas sabiedriskās dzīves telpas, kas uzlabotu pilsētas iedzīvotāju ikdienu. Mēs tiecamies, lai ELEMENTAL SKANSTE projekts kļūtu par vadošo Baltijas valstīs gan ar saviem igtspējas un energoefektivitātes rādītājiem, gan ar jaunu darba vides kvalitātes standartu."

“Kapitel” grupas valdes loceklis un direktors attīstības jautājumos Indreks Morats (Indrek Moorats)

"Mēs vēlamies būt droši, ka ELEMENTAL SKANSTE atstās ilgstošu pozitīvu ietekmi. Atbildīga būvniecība ir gudra izvēle labākai un drošākai nākotnei, tāpēc mēs koncentrējamies uz stratēģisko plānošanu, ilgtspējīgām vērtībām būvniecības procesā un finansiālajām priekšrocībām, samazinot ēkas uzturēšanas izmaksas visā ēkas dzīves cikla laikā. Domājot par projekta attīstību, rūpējoties par nākamo paaudžu dzīves kvalitāti, bet neaizmirstot arī par mūsdienu ērtībām, mēs radām kvalitatīvu un cilvēkiem draudzīgu dzīves vidi."

SIA Kapitel valdes loceklis un tehniskais direktors Andris Stankevičs